تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

  حلواي سير (بسيار قوي تر از قرص وياگرا )
  اين حلوا براي تقويت قواي جنسي مردان اعجاز مي‌كند!! اين حلوا، اكسير تقويت جنسي مي‌باشد و قدرت فوق‌العاده اي دارد. بنابراين اگر ظرفيت استفاده از آن را نداريد و يا زنتان ضعيف است، بهتر است از نسخه‌هاي ديگر استفاده نماييد كه قدرت كمتري دارند. چون اگر زن شما نتواند در برابر قدرت جنسي شما جوابگو باشد، آنوقت مطمئن باشيد كه نياز به زن هاي ديگر براي تخليۀ جنسي خواهيد داشت!  براي تهيّۀ اين حلوا به مواد زير نياز داريد:

  1- سير تازه (70 حبه يا كمتر بر حسب نياز)
  2- شير گوسفند يا شير شتر يا شير گاوميش (يك كيلو گرم)
  3- روغن حيواني (يك كيلو گرم)
  4- زعفران آسياب شده (يك قاشق چايخوري)
  5- هل آسياب شده (يك قاشق چايخوري)
  6- ميخك آسياب شده (يك قاشق چايخوري)
  7- عسل طبيعي (يك كيلو گرم)

  طرز تهيه حلوا:


  ابتدا حبه هاي سير را از وسط نصف كنيد. سپس آن ها را در ظرف بزرگي ريخته و به اندازه اي شير بريزيد كه ارتفاع شير به اندازۀ دو انگشت چسبيده به هم (فاصله اي بين دو الي سه سانتيمتر) بالاي سيرها برسد. حالا حرارت ملايمي را زير ظرف روشن كنيد تا شير و سير كاملاً با هم ممزوج شده و مقدار زيادي از شير كم شود، به حدي كه در ته ظرف، مايع زرد رنگي باقي بماند.
  حالا روغـن حيـواني را كه اندازۀ آن به اندازۀ شـير است، به آن اضــافه كرده و مرتب هم بزنيد تا مواد كاملاً با هم مخلوط شوند. حالا عسل را اضافه كنيد و به مدت دو دقيقه كاملا هم بزنيد. دقت كنيد كه بيشتر از دو دقيقه طول نكشد تا عسل، خاصيت خود را از دست ندهد. سپس زير آن را خاموش كنيد.
  در مرحلۀ آخر و در حاليكه مواد هنوز گرم است، بلافاصله هل و زعفران و ميخك آسياب شده را به آن اضافه كرده و آنقدر هم بزنيد تا همۀ مواد با هم ممزوج شوند. حلواي شما آماده است و مي‌توانيد هر روز يك قاشق غذاخوري، صبح يا شب، قبل از نزديكي (جماع) بخوريد و مدتي مداومت كنيد تا شاهد اثر اعجاز انگيز اين نسخه باشيد!

  نكات مهم:

  1- شير مورد استفاده حتماً بايد شير شتر يا شير گوسفند يا شير گاوميش باشد و از ديگر شيرها مثلا شير گاو يا بز استفاده نشود.

  2- اين نسخه باعث گرمي بسياري در بدن مي‌شود. پس اگر طاقت تحمل گرمي زياد را نداشتيد، براي خنك كردن بدنتان از هركدام از عرقيات كاسني يا شاهتره يا بيد (نه بيدمشك!) مي‌توانيد استفاده كنيد. البته اگر اين سه عرق را با هم مخلوط كنيد و بخوريد، نتيجۀ بهتر و سريعتري مي‌گيريد.
  حلواي شب عروسي (مجرب)  اين حلواي بسيار گرم براي تازه دامادها و نوعروساني كه مي‌خواهند لذت جنسي كاملي داشته باشند، بسيار مجرب است. اين حلوا بخاطر طبيعت گرمش از بهترين داروهاي ضد ضعف جنسي و ضد لاغري و مقوي كمر و اعصاب مي‌باشد. اين حلوا براي متاهلين قويّا توصيه مي‌شود، چون شما را از مصرف هرگونه داروي شيميايي تقويت جنسي بي‌نياز مي‌كند.


  مواد لازم براي تهيه حلوا:

  آرد جوانۀ گندم (500 گرم)
  آرد گندم (250 گرم)
  زنجبيل + هل + فلفل سياه + دارچين + پودر جوزبوا + ميخك (از هركدام 20 گرم)
  پسته + مغز گردو + پودر نارگيل (از هركدام 50 گرم)
  روغن حيواني يا روغن كنجد (به مقدار لازم)
  شيرۀ انگور يا عسل به اندازۀ دلخواه


  طرز تهيۀ حلوا:


  ابتدا آرد جوانۀ گندم و آرد گندم را خوب با هم مخلوط كرده و در ظرفي آن ها را خوب تفت داده تا به رنگ قهوه اي در آيد، ولي مواظب باشيد كه نسوزد. حالا مقداري آب جوشانده را كم كم به آن اضافه كرده و مرتب به هم بزنيد تا خوب مخلوط شوند و گلوله هاي آرد در آن كاملاً از بين بروند.
  حالا روغن را به آن افزوده و پس از جذب روغن به خمير بدست آمده، شيرۀ انگور يا عسل را اضافه نماييد تا شيرين شود و آنقدر هم بزنيد تا روغن ِ جذب شده، شروع به دفع شدن نمايد.
  اكنون مي‌توانيد ساير مواد پودر شدۀ ديگر را با هم مخلوط كرده و به آن اضافه كرده و خوب مخلوط كنيد.
  پس از سرد شدن، مي‌توانيد از اين حلواي بسيار خوشمزه و مقوي، نهايت استفاده را ببريد.

  منع سرعت انزال و تقويت عمومي بدن (مجرب)


  نسخۀ اول:

  هرروز هسته هاي مقداري خرماي مرغوب را جدا كرده و خرماها را با يك ليوان شير گاو و يك يا چند زردۀ تخم مرغ خام مخلوط كرده و بر روي اتش گرم كرده و بخوريد. كثرت استفاده از اين نسخه باعث ديرانزالي و تقويت جماع مي‌شود.

  نسخۀ دوم:
  2 مثقال كندر + 2 مثقال سياه دانه + 2 مثقال شكر سفيد + 2 مثقال رازيانه + يك مثقال مصطكي

  همۀ اين مقادير را پودر كرده و با هم مخلوط كرده و صبح و ظهر و شب، يك قاشق چايخوري از اين معجون بخوريد كه اثر بسيار قوي دارد.  افزايش مدت نزديكي جنسي (مجرب)  از خوردن غذاهاي نامناسب و غيرطبيعي مثل سوسيس، كالباس، همبرگر، پيتزا، هات‌داگ و فست‌فود هاي جديد كه باعث كاهش قدرت جنسي مي‌شوند خود داري كنيد و براي افزايش دادن مدت جماع، از اين نسخۀ بسيار مؤثر استفاده نماييد:


  مقدار يك قاشق غذاخوري زنجبيل را در دو ليوان آب ب


  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ چهار شنبه 14 بهمن 1394 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , , , ,

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز سه شنبه 2 آبان 1396

 • تعداد وبلاگ :55487
 • تعداد مطالب :161576
 • بازدید امروز :86631
 • بازدید داخلی :6066
 • کاربران حاضر :128
 • رباتهای جستجوگر:324
 • همه حاضرین :452

تگ های برتر